Welcome, visitor! [ Register | Login

Angajam Agent de teren

  • Compania: C&C TRUCK TEILE
  • Departament: Vanzari
  • Localitate: Satu Mare
  • Nivel cariera: Mediu
  • Salariu oferit: - pachet salarial motivant
  • Permis de conducere: Cat B
  • Persoana de contact: Pascu Anamaria
  • Email: pascu.anamaria@truck-teile.ro
  • Listed: 05/11/2013 10:29 am
  • Expires: This ad has expired

Description

Descrierea postului
Agentul vanzari organizeaza activitatea de promovare si vanzare a produselor comercializate de societatea noastra in zona aflata in responsabilitatea sa; stabileste si mentine realtii bune cu clientii pe care ii viziteaza; identifica si dezvolta portofoliul de clienti; urmareste si gestioneaza soldurile din piata
Cerinte
– abilitati excelente de comunicare
– capabil sa mentina si sa dezvolte bune relatii de colaborare cu clientii;
– aptitudini comerciale si tehnice
– orientat spre rezultate/atingerea obiectivelor
– integritate, onestitate, etica profesionala, invatabil
– cunostinte operare PC – MsOffice
– permis de conducere cat. B
– studii medii
– constituie avantaj: experienta in domeniul comercializarii pieselor de schimb
Oferta (bonusuri, beneficii)
– pachet salarial atractiv, masina si telefon de serviciu

No Tags

838 total views, 2 today

Listing ID: 8065278ab3babe60

Report problem

Processing your request, Please wait....